Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

Logowanie: zapamiętaj

Infolinia 58 524 50 10

Produkty

komputery biurowe

Ideal™ SB 1590 Nowość!

Cena od: 1191 zł netto

Energooszczędna wielozadaniowość

Komputer Ideal SB 1590 otwiera serię wydajnych i ekonomicznych komputerów zaprojektowanych dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Ideal SB 1590 dysponuje mocą do prostej wielozadaniowości przy małym zapotrzebowaniu na energię.

Ideal™ SB 1690 Nowość!

Cena od: 1730 zł netto

Gwarancja niezawodności

Rozwijaj swoją firmę dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jakie oferuje komputer Ideal SB 1690 z procesorami Intel Core i3 oraz Core i5 najnowszej generacji.

Ideal™ Benefit 5590 Nowość!

Cena od: 2525 zł netto

Inteligentna funkcjonalności komputerów klienckich z technologią Intel

Ideal Benefit to komputer zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Całość oparta o najwyższej klasy komponenty, gwarantuje stabilność oraz niezawodność pracy. Zastosowanie nowoczesnego chipsetu Intel B560 umożliwiło zamontowanie sześcio - rdzeniowego procesora z serii Intel Core i5 lub ośmio - rdzeniowego Intel Core i7. W połączeniu z szeregiem nowych technologii komputer ten jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu, gdzie wydajność i bezpieczeństwo pracy musi być na najwyższym poziomie!

Ideal™ Benefit MiniITX Nowość!

Cena od: 1806 zł netto

Ideal™ Benefit MiniITX to komputer stacjonarny, który nie zabiera miejsca na biurku. Dysponuje procesorami Intel Core 10 generacji oraz superszybkimi dyskami SSD, dzięki temu łatwo poruszać się między aplikacjami i realizować kreatywne zadania w wielozadaniowości.

O firmie

Produkty

Użytkowanie witryny

Pomoc techniczna